+420 606 870 383

office@aksedlonova.cz

NABÍDKA PRODEJE

Zde naleznete inzeráty právě prodávaného majetku. Jedná se o majetek movitý, ale i nemovitý.

DOSTUPNÉ INZERÁTY

Bytová jednotka 2+1 Bruntál

Insolvenční správkyně nabízí k prodeji bytovou jednotku 2+1 výměra 60,81m2 v Bruntále. Znalecký posudek je k dispozici na vyžádání. Pro bližší informace a nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu, nebo telefonicky. Insolvenční správkyně si vyhrazuje právo nabídku odmítnout.

Soubor pohledávek za majetkovou podstatou

Insolvenční správkyně nabízí k prodeji soubor pohledávek za majetkovou podstatou dlužníka STROJTEX Energy s.r.o., sp. zn.: MSPH 89 INS 289 / 2020, které jsou zapsané v soupisu majetkové podstaty po č. 3 až 7. Pro bližší informace a specifikaci pohledávek nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu, nebo telefonicky. Insolvenční správkyně si vyhrazuje právo nabídku odmítnout.

Ochranná známka

Likvidátorka společnosti nabízí k prodeji ochrannou známku: Znění ochranné známky je SHALAMAR, CS: (30) mouka a přípravky z obilnin, rýže, čaj, ságo, cukrovinky, koření (31) mango, čerstvá zelenina a ovoce, (32) piva, minerální vody, nápoje a šťávy ovocné, šumivé nápoje a jiné nápoje nealkoholické. Pro bližší informace nás kontaktujte. Tato ochranná známka je zapsaná jako platný dokument u úřadu průmyslového vlastnictví. Pro bližší informace nás kontaktujte.

 

Ochranná známka Moja Samoška

Likvidátorka obchodní společnosti nabízí k prodeji dvě ochranné známky, zápisem do registru získal majitel ochranné známky výlučné právo na území Slovenské republiky označovat své zboží. Jedná se o dvě obchodní známky s mezinárodními tříděními výrobku a služeb č. 35,36,39. Pro bližší informace a poskytnutí znaleckého posudku nás kontaktujte.

Prodej podílu na nemovitém majetku - Příbor okr. Nový Jičín

Insolvenční správkyně nabízí k prodeji podíl na nemovitém majetku 1/2 pozemku p.č. 2050, zapsané na LV č. 3462 v katastrálním území Příbor, obec Příbor, okres Nový Jičín. Dle aktuálního znaleckého posudku, který máme k dispozici je odhadnutá cena 410.000,- Kč.

Pro bližší informace a poskytnutí znaleckého posudku nás kontaktujte na výše uvedené kontaktní údaje.  Prodej se uskuteční nejvyšší nabídce na základě pokynu soudu.

Pozemek - Nymburk

Likvidátorka spolku nabízí k prodeji pozemek p.č. 2 704/4 , zapsané na LV č. 2212 v katastrálním území Rumburk , obec Rumburk , okres Děčín za cenu znaleckého posudku.

Pro bližší informace nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu, nebo telefonicky. Znalecký posudek na vyžádání zašleme prostřednictvím e-mailu.

Pro dokončení rezervace vložte Váš e-mail

Zpráva pro nabízejícího

Zavřít

Copyright 2020 | AKSEDLONOVA.CZ | LANTINA-DESIGN
Všechna práva vyhrazena.