+420 606 870 383

office@aksedlonova.cz

O NÁS

Advokátní kancelář vznikla v roce 1996 jako advokátní kancelář JUDr. Věry Sedloňové a v průběhu let získala důvěru stálé podnikatelské i občanské klientely.

 

Naše advokátní kancelář se specializuje na poskytování komplexních právních služeb občanům a podnikatelským subjektům především v oblastech práva obchodního, občanského, rodinného, insolvenčního, jakož i úschov peněz a listin.

1.

OBCHODNÍ PRÁVO

Zaměřeno na podnikatele
a obchodní společnosti.

2.

OBČANSKÉ PRÁVO

Občanskoprávní spory každodenního života.

3.

RODINNÉ PRÁVO

Právní služby zaměřené
na to nejdůležitější - rodinu.

4.

INSOLVENČNÍ PRÁVO

Řešení oddlužení jednotlivců, podnikatelů či společností.

NÁŠ

Naším hlavním cílem je spokojenost a důvěra našich klientů, volíme individuální přístup ke každému klientovi. Naše služby poskytujeme rovněž v anglickém jazyce.

Od roku 2011, kdy byla JUDr. Věra Sedloňová jmenována Ministerstvem spravedlnosti insolvenčním správcem se rovněž intenzivně zabýváme řešením insolvencí a oddlužením fyzických osob dle insolvenčního zákona. Žadatelům tak poskytujeme veškerý servis a právní zázemí pro úspěšné vyřešení špatné finanční situace.

 

Obvykle sjednáváme osobní schůzku do dvou pracovních dnů vždy kvalitně a na profesionální úrovni. K tomu jsme v každé řešené kauze připraveni využít všech zákonných prostředků tak, aby se výsledek dostavil k maximální spokojenosti klienta v co možná nejkratším termínu. Samozřejmostí je individuální přístup ke každému klientovi a zachování mlčenlivosti a diskrétnosti klientem sdělených informací.

 

Výkon advokátní činnosti advokátní kanceláře je pojištěn z titulu pojištění profesní odpovědnosti za škodu.

Copyright 2020 | AKSEDLONOVA.CZ | LANTINA-DESIGN
Všechna práva vyhrazena.