+420 606 870 383

office@aksedlonova.cz

ODDLUŽENÍ

Za insolvenci se nemusíte stydět, nejsme tady od toho, abychom vás soudili, ale abychom pomohli. Na vás je pouze udělat první krok, a to kontaktovat nás
na tel. 606 870 383, vše ostatní nechte na nás.
CO VÁM NABÍZÍME?

NOVELA ZÁKONA

NOVELA insolvenčního zákona otevřela brány širší veřejnosti k jejich oddlužení:

Insolvenční soudy od června 2019 povolují osobní bankrot i lidem, kteří nemohou dopředu prokázat, že dokážou během 5 let splatit alespoň 30% svých závazků. Na vyhlášení osobního bankrotu musí jedinec splácet minimálně 2.200,- Kč a to pouze na odměnu insolvenčního správce a na splátku svým věřitelům.


I přes to zákon stále předpokládá splacení 30% závazků. Pokud by dlužník zaplatil méně, o jeho oddlužení by na konci procesu rozhodoval sám soud. Soud by musel v takových případech dospět k závěru, že se dlužník pod dohledem insolvenčního správce snažil zajistit příjmy a vyvíjel veškerou snahu k umoření co největší části svých závazků vzhledem k možnostem na trhu práce.

Zde je však třeba upozornit v souvislosti s výše uvedeným na úskalí s tím spojené:

Potřebujete pomoc s podáním insolvenčního návrhu?

Nevíte si rady se zpracováním podkladů pro úspěšně podaný insolvenční návrh spolu s návrhem na povolení oddlužení? Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme. Máme desetiletou praxi a tzv. jiný přístup k lidem ve finanční tísni. Jsme jim odbornou i lidskou pomocnou rukou po celý proces jejich oddlužení.

Copyright 2020 | AKSEDLONOVA.CZ | LANTINA-DESIGN
Všechna práva vyhrazena.